Kontakt – Skrivanek Baltic, Tallinn

Küsi hinnapakkumist / saada päring

  Nõustun isikuandmete töötlemisega kooskõlas SIA Skrivanek Baltic privaatsuspõhimõtetega.

  Tõlked ja tõlkimine

  Tel.: +372 5622 8190 (WhatsApp)

  Tel.: +372 665 4443

  E-mail: [email protected]

  Skype: Skrivanek_Tallinn

  Avatud/töötunnid

  E–R: 9:00–18:00

  Tiina Kapp

  Müügijuht

  3266

  Skrivanek Baltic tõlkebüroo

  Skrivanek Baltic on sertifitseeritud tõlkebüroo, mis pakub Baltimaades kõrgeima kvaliteediga keelteenuseid juba alates 2003. aastast.

   

  Kirjalik tõlge

  Pakume kvaliteetseid üld- ja erialaseid tõlkeid enam kui 110 keeles, sealhulgas eesti, inglise, vene, soome, rootsi, norra, läti, saksa, hispaania, prantsuse ja itaalia keeles.

  Meie kõige populaarsemad tõlkevaldkonnad on kindlustus, ehitus, rahandus ja pangandus, inimressursid, IT ja mängimine, õigus, põllumajandus ja metsandus, tehnika ja raudteed, meditsiin ja kliinilised uuringud, töötlev tööstus, reklaam ja turundus, kaubandus, turism ja valitsus ning kohalikud omavalitsused.

  Pakume vandetõlgi kinnitatud tõlkeid vastavalt Eesti Vabariigi õigusaktidele, tekstide grammatilist ja stiililist toimetamist, adapteerimisteenust ja sisuloomet, trükiettevalmistusteenust (DTP), veebilehe tõlget, audio, video või tarkvara lokaliseerimist ning GoogleAds ja SEO tõlkeid.

   

  Suuline tõlge

  Pakume suulise tõlke teenuseid enam kui 40 keeles.

  Meie professionaalsed tõlgid saavad järeltõlkega abiks olla koosolekutel, ärikohtumistel ja ekskursioonidel ning sünkroontõlkega suuremahulisematel üritustel, näiteks konverentsidel. Lisaks abistavad meie tõlgid nii kohtutoimingutes kui ka suhtlemisel valitsus- või omavalitsusasutustega.

   

  Võta meiega ühendust ja leiame sulle sobivaima lahenduse!